HAKKIMIZDA

Firmamız 1997 yılında, insan sağlığı ilkesiyle sektörün ihtiyaçları doğrultusunda Ankara‘da faaliyetlerine başlamıştır.Saygın bir geçmişi olan firmamızın asıl amacı, distribütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız zengin markalarımız ile Bilimsel Araştırma Proje Kitleri ve kimyasalları alanında tüm Türkiye kamu ve özel kurumlara en kaliteli araştırma ürünlerini son derece rekabetçi fiyatlarla sunmak ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile ürünlerimizin arkasında durmaktır. Ayrıca projelerin hazırlık aşamasında yardımcı olmak, teknik şartname hazırlama ve testlerin laboratuvarımızda çalışılması konusunda deneyimli ekibimiz ile en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

Biyokimya, Mikrobiyoloji, Seroloji, Parazitoloji, Hematoloji ve İdrar laboratuvarlarında çalışılan vücut dışında kullanılan tanı testleri ile  sistemlerin temini için arayacağınız güvenilir ve doğru adrestir.

2012 yılı itibarı ile Alman Securetec Ag Firması Uyuşturucu Testleri ve Sistemleri Türkiye distribütörlüğü ile özellikle Trafikte Uyuşturucu Testleri alanında örnek çalışmalarımız olmuştur.

En önemli sorumluluğumuz, ürünlerin tedarik edilmesi ve uygulanması konusundaki birikimimizi, alanımızda gelişen teknoloji ile birleştirerek, yenilikçi ve paylaşımcı iş anlayışımızı sektörümüze yansıtarak, müşterilerimize en yüksek kalitede güvenilir hizmet vermek ve bilimsel anlamda en hızlı çözümleri üretmektir.Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi, bilimsel ve etik değerlerin bilincinde sürdürmek, vazgeçilmez ilkemizdir.